Vectra c orig. makk cdr 2005

Kõlarid, võimud, juhtseadmed jne. Paigaldamine ja probleemid!
saar25
Külastaja

Vectra c orig. makk cdr 2005

PostitusPostitas saar25 » 02 Juun 2017 14:18

Tere.

Sai hiljuti ostetud siis 2003.a. vectra c gts.
Mure siis selline,et pealkirjas mainitud tehase makk lastud täitsa lukku, 1SAFE ees ja midagi teha ei lase.
Vaadatud ja loetud igasugu saadaolevat materiali kuid kasutult.
Makil olemas kõik tehase turvakoodid ja isegi leht nendega välja prinditud kuid kasu neist ei ole.
Küsimus siis selline,et oleks võimalik saada täpselt sama tehase makk koos koodiga ja siis ära vahetada
aga kas siis peab veel arvutiga ka sekkuma või lihtsalt vana välja -uus sisse -maki kood ja toimib?

Tänud ette kes viitsivad midagi asjalikku vastata.

Kasutaja avatar
holma
Aktiivne Külastaja
Auto: Vectra C 1.9CDTi Caravan

Re: Vectra c orig. makk cdr 2005

PostitusPostitas holma » 04 Juun 2017 00:38

Täiesti lukus asja puhul ei aitagi mingid koodid enam, sest ei lasegi midagi enam sisestada. Eks esindus oskab vastata, et mis sel juhul üldse saab.
Makil olemas kõik tehase turvakoodid? :roll: Võib-olla sellel sinu makil on neid lademes, kuid minu käru CD30 -l on küll üks kood. Auto dokumentidega oli kaasas CAR PASS kus kirjas raadio kood ja diagnostikaks/programmeerimiseks vajaminev turvakood.
Teise, töötava koodiga maki puhul minu andmeil peab diagnostika/progemise ka ikkagi läbi tegema. Usun, et vaese mehe OP-COM -iga saab ka selle asja tehtud. Siis vist jällegi vaja turvakoodi. See sul ikka olemas?

saar25
Külastaja

PostitusPostitas saar25 » 04 Juun 2017 10:31

Tere.

Minu makil ka ikka üks kood,pidasin tehase koodide all silmas seda,et oli koos
autodokumentidega koos ka üks prinditud a4 leht kus siis suurelt kirjas SECURITY CODES.
Margiesinduses käidud ja sealt eriti abi esialgu ei saanud.Prooviti nii ja naa,pakuti ka mitmeid
variante,et sisse-välja lülitamise nupp läbi jne.Lõpuks siis visati juhe taha ja näidati mulle ekraanilt,et
näe kuna koodi varasemalt mitu korda valesti pandud siis arvuti näitab,et süüde sees peab ootama
10h ja 40min aga päevade jooksul see aeg siiski ei vähenenud ja edasi oskasid öelda vaid seda,et
otsi töötav samasugune makk koos koodiga ja nö. kui ise hakkama ei saa vahetusega siis võid ju
siis tagasi tulla ja proovime siis selle paika panna.

tänud lugemast,kena suve.

Kasutaja avatar
holma
Aktiivne Külastaja
Auto: Vectra C 1.9CDTi Caravan

PostitusPostitas holma » 04 Juun 2017 19:35

10H 40min oleks sul viimane õlekõrs, aga sel juhul kuvataks kirjet 2SAFE. 1SAFE puhul on õlekõrred paraku otsas. Pakun puusalt, et kui juba 10 korda on valet koodi sisestatud, siis :brikib: seadme ära ja vast PIC progejaga oma ala tegijad saavad sellest makist veel elulooma. Kui saavad.
Lihtsam vast ikka mitte lukus olev makk koos koodiga sebida. http://www.auto24.ee/products/mangijad/ ... l/1495898/

saar25
Külastaja

PostitusPostitas saar25 » 04 Juun 2017 20:08

Tere-

Olen sellele järeldusele ise ka jõudnud,PS sinu toodud variant Auto24 näol ongi see variant
millele ka vihjasin,härraga räägitud juba paar päeva tagasi ja makk peaks minu omaks saama
teisipäev,eks siis vaatab edasi.
Loodan viitsimise kätte võtta ja ka auto teema ära teha,seal tuleb küsimusi ja muresid rohkelt juurde.

Kena suve.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline